Industry EU

O společnosti LPH Kbelnice s.r.o.

 

      Firma vznikla v roce 1992 jako lisovna plastických hmot

 

      Nosným programem společnosti s 55 zaměstnanci je výroba výlisků z plastů.

 

     Firma vlastní 20 lisovacích strojů s maximální uzavírací silou do 450 tun a maximální gramáží vstřikovaného materiálu do 1 050 g.

 

      Strojový park lisovny je složen z lisů firem  Engel, Arburg, CS TOS Rakovník, Invera a Krauss Mafei.

 

   V roce 2003 byla firma LPH Kbelnice s.r.o. rozšířena o provozy  tváření plastů vakuováním a tváření výrobků z plastů za tepla . Mezi širokou škálu finálních výrobků patří například výroba těles zářivek, krytů zářivek a dalších osvětlovacích těles, střešních oken, krytů diodových osvětlení, bočních krytů kol invalidních vozíků a podobně.

 

     Společnost LPH Kbelnice provozuje kompletně vybavenou nástrojárnu. Hlavním zaměřením moderního pracoviště je údržba a rekonstrukce lisovacích nástrojů, výroba nových lisovacích nástrojů vlastní konstrukce a kusová i malosériová výroba přesných strojních dílů a součástí.

 

       Mezi stálé odběratele společnosti LPH Kbelnice s.r.o. patří mimo jiné například f. Magna Exteriors & Interiors (Bohemia) s.r.o., Alucon s.r.o.  Lázně Bělohrad, P-Kvartet s.r.o. Roztoky u Jilemnice, Trevos a.s. Mašov,  ing. Vyrtych a.s. Březno, Čítek - Kladno, Plastic concept Gmbh. SRN a řada dalších.
Email Poslat na email     Tisknout Tisknout     
TOPlist